تبلیغات
شرکت خدمات مسافرتی ـ ایرانگردی و جهانگردی گشت و گذار ستارگان - دره مرگ

شرکت خدمات مسافرتی ـ ایرانگردی و جهانگردی گشت و گذار ستارگان
 
       

شرکت خدمات مسافرت هوایی ـ ایرانگردی و جهانگردی
گشت و گذار ستارگان

هر هفته با بهترین خدمات و نازلترین قیمت ها

مجری برترین تورهای خارجی

دبی              تایلند             ترکیه

ســوریه ( زمینی و هوایی)

مالزی           سنگاپور                 چین

فروش بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس

برگزاری انواع تورهای داخلی 

کیش ، قشم ، شمال ، اصفهان ، شیراز

آدرس : مشهد ، چهارراه شهدا، خیابان آزادی ، جنب هتل آزادی

تلفن تماس : 09153590311

جهت برخورداری از تسهیلات ویژه هنگام تماس حتما بیان بفرمایید که از طریق این وبلاگ با خدمات شرکت ما آشنا شده ایددره مرگ، کم ارتفاع ترین، داغترین و خشکترین سرزمینی است که در آمریکای جنوبی وجود دارد و پر است از مکانهایی که اغلب عنوان شیطان، بد یا لمیزرع را با خود دارند. مناظر این منطقه در نوع خود بینظیرند...

دره مرگ، کمارتفاعترین، داغترین و خشکترین سرزمینی است که در آمریکای جنوبی وجود دارد و پر است از مکانهایی که اغلب عنوان شیطان، بد یا لمیزرع را با خود دارند. مناظر این منطقه در نوع خود بینظیرند.


دلیل نامگذاری دره مرگ، ترسناک بودن یا آسیبی که به قلب شما میزند نیست، بلکه خشکی و حرارت آنجا است. درجه هوا در این پارک حتی تا 57 درجه سانتیگراد هم رسیده است. نقطه زبریسکی که در این تصویر میبینید، منظرهای زیبا از زمینهای خشک و لمیزرع در این منطقه را به نمایش میگذارد.


از انبوه ساقههای ذرت که به شکل تودههایی ضخیم درآمدهاند، "تودههای ذرت" در مزرعه ذرت شیطان واقع در پارک ملی دره مرگ به وجود میآید. معروفترین مکان نزدیک به این مزرعه، زمین گلف شیطان است. منطقهای سنگی و نمکی که فقط شیطان میتواند در آن گلف بازی کند.


بازدیدکنندگان دره مرگ باید 86 متر از سطح دریا پایینتر بروند تا به پستترین نقطه آمریکای شمالی برسند. اینجا منطقهای وسیع با مساحت 520 کیلومتر مربع پوشیده از صفحههای نمکی است. این صفحههای نمکی از کلریدسدیم ساخته شدهاند که به نمک خوراکی معروف است، بله همان نمکی که در پخت غذا یا سر میز از آن استفاده میکنیم.


ابلویی در کنار تنها جادهای که در طول دره مرگ کشیده شده است: شما پایینتراز سطح دریا هستید! این دره برای داشتن بسیاری از القاب برتر معروف است: خشکترین و داغترین نقطه، حالا هم دارای کمترین ارتفاع!


اگر تصمیم گرفتید از دره مرگ دیدن کنید، هنگام بالا رفتن از این تپهها بدانید که یک پدیده اسرارآمیز باعث میشود شنها صدایی مانند صدای یک هواپیما تولید کنند. زیبایی این تپهها شگفتانگیز و فوقالعاده است.


چشمههای آب گرم طبیعی در دره شور، برای افراد محلی مقدس و باارزش هستند و در واقع مکانی برای آرامش محسوب میشوند. آب این چشمهها مملو از مواد معدنی مانند کربنات کلسیم است.


اگر به این ساختمانهای کندو شکل به اندازه کافی نزدیک شوید، بوی دود احساس خواهید کرد. اما اصلا نگران نشوید، این بوی کورههای قدیمی است. در زمانهای گذشته از این کورهها برای پرداخت نقره استفاده میشده، اما امروزه دیگر کار نمیکنند.


صخرههایی که به دلیل فرسایش تراش خوردهاند، شیارهای عمیقی که به دست جریانهای آبی کنده شدهاند و رنگهای سنگها در کنار تپههای ماسهای، جذابیت بینظیری به دره مرگ میدهند که آن را بسیار معروف ساخته است.
دره مرگ نام یک پارک ملی در کالیفرنیا و نوادا است. یک صحرای عالی با همه ویژگیهایی که از صحرا میتوانید انتظار داشته باشید: تپههای شنی در شکلهای گوناگون، قلههای کوهستانی بلندی که حتی روی آنها برف هم دیده میشود، صخرههایی که لایهلایه و رنگارنگ هستند، درههای عمیق و باریکی که جریان آب حفر کرده و سه میلیون هکتار حیات وحش. دره مرگ سرزمین مردم تیمبیشا شوشون و محل زندگی گیاهان و حیوانات بینظیری است که میتوانند در شرایط سخت این صحرا زندگی کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد دره مرگ میتوانید به این آدرس سری بزنید. در گزارش تصویری امروز خبرآنلاین، تصاویر منتخب نشنالجئوگرافیک از دره مرگ را با هم میبینیم.منبع:
http://worldtourism.samenblog.comنوشته شده در تاریخ شنبه 24 اردیبهشت 1390 توسط گشت گذار ستارگان